بنا بر دعوت سازمان جهانی RXF از تیم مبارزان حرفه ای سازمان جهانی اژدهای سرخ ،مسابقات آزاد در بخش حرفه ای MMA در تاریخ ٢٠ آگوست ٢٠١٨ برابر با دوشنبه ٢٩ مرداد ٩٧ در شهر بخارست ، پایتخت کشور رومانی آغاز خواهد شد.

در این مسابقات که از سری ٣٠ لیگ حرفه ای RXF اروپا می باشد، برای اولین بار یک تیم از ایران حضور خواهد داشت.
این رقابت ها همزمان از شبکه های مختلف در قاره اروپا بصورت زنده پخش خواهد شد.

تیم یوزپلنگان ایرانی اژدهای سرخ که با حمایت های هلدینگ ملل، کمپانی هنرهای رزمی آسیا و استاد داداشیان در این مسابقات شرکت می کنند عبارتند از :
علیرضا اکبری در وزن ۶۶- کیلو گرم نیز یکی از قهرمانان خوش تکنیک در این رشته است که برای نخستین با توانمند یهای خود را در خارج از کشور به نمایش خواهد گذاشت.
فرزاد قادری در وزن ۷۷- کیلوگرم که در حال حاضر جزو بالاترین رکوردهای مبارزات آزاد در ایران است و مبارزات متعددی را با پیروزی پشت سر گذاشته است و در کشورهای مختلفی از جمله : روسیه ، چین ، چچن ، گرجستان، تاجیکستان، قزاقستان، ارمنستان و.. سابقه حضور در رینگ را دارد و اخیرا موفق به کسب تنها کمربند طلایی مبارزات آزاد MMA در کشور گرجستان شده است.
مجید صدیق در وزن ۸۴- کیلوگرم که یکی از بهترین های مبارزات آزاد است و سوابق قهرمانی در کشورهای چین ، امارات ، گرجستان را در کارنامه خود دارد.
میلاد صدیق در وزن آزاد ۹۳+کیلوگرم، یکی از استعدادهای درخشان در سنگین وزن است که سابقه چندین بازی حرفه ای را در کارنامه خویش دارد.
کادر فنی عبارتند از:
سعید کارگران (سرپرست)
دکتر امیرحسین رهسپار( مدیر فنی تیم )
استاد مسعود جعفری (سرمربی)
آخرین رکورد تیم مبارزان حرفه ای اژدهای سرخ اخیرا با کسب ۶ برد حرفه ای در کشور گرجستان به ثبت رسیده است

دیدگاهتان را بنویسید